Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Kementerian Kementerian Wilayah Persekutuan (KWP) Kerajaan

Pejabat Ketua Setiausaha
Aras 7, Blok 2,
Menara Seri Wilayah,
62100 Presint 2, Putrajaya.
Tel : 03 – 8889 4948
Faks : 03-8889 7957

 

#NamaJawatanBahagianEmelTelefonFaks
1YBhg.Datuk Seri Hajah Rosida binti JaafarKetua SetiausahaPejabat Ketua Setiausaharosidajaafar@kwp.gov.my03 8889 787303 8889 4948
2Siti Zawiyah binti Abdul AzizSetiausaha PejabatPejabat Ketua Setiausahazawiyah@kwp.gov.my03 8889 787403 8889 4948
3TPr Mohd Fahmi bin SaidPegawai KhasPejabat Ketua Setiausahafahmi@kwp.gov.my03 8889 786303 8889 4948
4Noor Halimaton Saadiah binti HassanPembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)Pejabat Ketua Setiausahanoorhalimaton@kwp.gov.my03 8889 4948
5Mohd Rizzwan bin MohmadPembantu OperasiPejabat Ketua Setiausaharizzwan@kwp.gov.my03 8889 4948