Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Agensi KKMM Kerajaan RTM

Angkasapuri
50614 Kuala Lumpur
Tel : 03 2282 5333
Faks : 03 2282 7146

#NamaJawatanBahagianEmelTelefonFaks
1Datuk Ruzain IdrisKetua Pengarah Penyiaran Malaysiapejabat Ketua Pengarahruzain@rtm.gov.my03 2288 730303 2284 7591
2Azzurra AmirSetiausaha Pejabatpejabat Ketua Pengarahazzurra@rtm.gov.my03 2288 730303 2284 7591
3Datuk Saidatu Akhma HassanTimbalan Ketua Pengarah Penyiaran (Strategik)pejabat Timbalan Ketua Pengarah Penyiaran (Strategik)akhma@rtm.gov.my03-2284598603-22826526
4Zanariah Abd RazakSetiausaha Pejabatpejabat Timbalan Ketua Pengarah Penyiaran (Strategik)zanna@rtm.gov.my03 2288 760103 2282 6526
5KosongPengarahPerhubungan Raya03 2288 720003 2282 5103
6Nurnadiah SaufiSetiausaha PejabatPerhubungan Rayanurnadiah@rtm.gov.my03 2288 720003 2282 5103
7Angrahi SelamatPenolong PengarahPerhubungan Rayaangrahi@rtm.gov.my03-22825103
8Enzyfrido Abu HasanKetua SeksyenPerancangan dan Pengurusan Acaraenzyfrido@rtm.gov.my03 2288 735903 2282 5103
9Suriyana RadzlanPenerbit RancanganPerancangan dan Pengurusan Acara03 2288 733803 2282 5103
10Norazlina MohamadPenerbit RancanganPerancangan dan Pengurusan Acaranorazlinamohd@rtm.gov.my03 2288 728903 2282 5103
11Juita JohariPenerbit RancanganPerancangan dan Pengurusan Acarajuita.johari@rtm.gov.my03 2288 733803 2282 5103
12KosongKetua SeksyenPengurusan Direktorat dan Sekretariat03 2288 724903 2288 5103
13Khairil Mohd Fakhrur RaziPenerbit RancanganPengurusan Direktorat dan Sekretariatkhairilrazi@rtm.gov.my03 2288 733803 2288 5103
14Intan Syazliana SuhaimiPenerbit RancanganPengurusan Direktorat dan Sekretariatintansyazliana@rtm.gov.my03 2288 728903 2282 5103
15Nurain IshakPenolong Pegawai PenerbitanPengurusan Direktorat dan Sekretariatnur_ain@rtm.gov.my03 2288 708903 2282 5103
16Azaril Ameer Bin YahayaKetua SeksyenPerhubungan Media dan Publisiti03 2288 731303 2282 5103
17Nurhaninah AyubPenerbit RancanganPerhubungan Media dan Publisitinurhaninah@rtm.gov.my03 2288 716603 2282 5103
18Mohd Zaflie Abd JawadPenerbit RancanganPerhubungan Media dan Publisitizaflie@rtm.gov.my03 2288 716603 2282 5103
19Abdul Rasid AbdullahPenerbit RancanganPerhubungan Media dan Publisiti03 2288 728903 2282 5103
20K.KrishnamoorthyKetua SeksyenAduan dan Perhubungan Awamkrishna@rtm.gov.my03 2288 721103 2282 5103
21Suraya MuhammadPenerbit RancanganAduan dan Perhubungan Awamsurayamd@rtm.gov.my03 2288 781803 2282 5103
22Salina Mohd NoorPenerbit RancanganAduan dan Perhubungan Awamsalinamohdnoor@rtm.gov.my03 2288 728903 2288 7289
23Faraza MahmoodPengarahKejuruteraan Pembangunanfaraza@rtm.gov.my03 2288717703 22843975
24Roziyati RosliTimbalan PengarahKejuruteraan Pembangunanroziyati@rtm.gov.my03 2288 719003 2284 3975
25Aliza TahirKetua Penolong PengarahKejuruteraan Pembangunanalizatr@rtm.gov.my03 2288 718903 2284 3975
26Zulkiffle DaudKetua Penolong PengarahKejuruteraan Pembangunanzulkiffle@rtm.gov.my03 2288 822703 2284 3975
27Karim SadiranKetua Penolong PengarahSeksyen Penyiaran Multichannelkarim@rtm.gov.my03 2288 799903 2283 2446
28Ahmad Fesol MansorPenolong PengarahSeksyen Penyiaran Multichannelahmadfesol@rtm.gov.my03 2288 767503 2283 2446
29Neng Ana NaimatPenolong PengarahSeksyen Penyiaran Multichannelneng@rtm.gov.my03 2288 799903 2283 2446
30Abdullah DaudPengarahPembangunan Strategikabdullahdaud@rtm.gov.my03 2288 749103 2282 3485
31Siti Rohayah RomliSetiausaha PejabatPembangunan Strategiksitirohayah@rtm.gov.my03 2288 749103 2282 3485
32Hj Mohamed Ayub Syed MohamedTimbalan PengarahSeksyen Dasar dan Penyelidikanayub@rtm.gov.my03 2288 793103 2282 5196
33Nor Aishah IsmailPembantu Setiausaha PejabatSeksyen Dasar dan Penyelidikannoraishah@rtm.gov.my03 2288 765503 2282 5196
34Wan Wizana HashimTimbalan PengarahSeksyen Perancangan Strategikwizana@rtm.gov.my03 2282 387003 2282 6367
35Aniza Abdul GhaniSetiausaha PejabatSeksyen Perancangan Strategikaniza@rtm.gov.my03 2288 874303 2282 6367
36Hajjah Rafini OthmanTimbalan PengarahSeksyen Kandungan Programrafini@rtm.gov.my03 2288 874903 2282 1635
37Khairullizam SelamatKetua Penolong PengarahUnit Reka Bentukkhairullizam@rtm.gov.my03 2288 731003 2282 4011
38KosongKetua Penolong PengarahUnit Pusat Sumber Penyiaran03 2288 801203 2284 1210
39Maznah MudaPenolong PengarahRakam Khanah P.Ramlee03 2288 729703 2282 5414
40Reza Shariman OthmanKetua Penolong PengarahSeksyen Perhubungan Antarabangsaalexreza@rtm.gov.my03 2288 820803 2282 9972
41KosongPengarahBahagian Media Digital Interaktif03 2288 794003 2288 7943
42KosongPengarahBerita Ehwal Semasa
43Norliyana Sukma ZaharudinPembantu Setiausaha PejabatBerita Ehwal Semasanorliyanasukma@rtm.gov.my03 2288 774903 2282 2462
44Zuraida Mohammad ArifTimbalan PengarahBerita Ehwal Semasazuraida@rtm.gov.my03 2288 774903 2282 2462
45Md Shahri SaripanTimbalan PengarahBerita TV03 2283 595203 2284 0793
46Dr Azlina DaudTimbalan PengarahSeksyen Berita Radioazlinadaud@rtm.gov.my03 2288 824003 2288 7749
47Nasrul Hakim Md NohTimbalan PengarahSeksyen Ehwal Semasahakim@rtm.gov.my03 2288 8395
48KosongKetua Penolong Pengarah (Siaran Pagi / Siaran Langsung)Seksyen Ehwal Semasa03 2288 8395
49KosongKetua Penolong Pengarah (Bicarawara)Seksyen Ehwal Semasa03 2288 8395
50KosongPengarah BahagianProgram TV03 2288 766403 2284 4862
51KosongSetiausaha PejabatProgram TV03 2288 766403 2284 4862
52Norhaslita HasnanPenolong PengarahUnit Penyelarasan Rancangan TVnorhaslita@rtm.gov.my03 2288 730803 2287 7624
53Saifuzzaman YusopTimbalan PengarahSeksyen Saluran TVsaifuzz@rtm.gov.my03 2288 849103 2284 4862
54Mohammad Yusari Ameer Mohd YusofPengurus SaluranUnit Saluran TV1yusari@rtm.gov.my03 2288 735603 2282 3119
55KosongPengurus SaluranUnit Saluran TV203 2288 735503 2284 2085
56KosongPengurus SaluranUnit Saluran Okey03 2288 707103 2287 6055
57KosongPengurus SaluranUnit Saluran Sukan (RTM Sports)
58Khairani Binti YasinTimbalan PengarahSeksyen Produksi TVkhairani@rtm.gov.my03 2282 582503 2284 8109
59Ellia Norni EliasPenolong PengarahUnit Hiburan TVellia@rtm.gov.my03 2288 756703 2283 6627
60KosongKetua Penolong PengarahUnit Majalah & Dokumentari03-2288844503-22832448
61Azman HashimPenolong PengarahUnit Sukan TVazmanhashim@rtm.gov.my03 2288 792103 2282 5106
62Rahayu WahidPenolong Pengarah / Penerbit RancanganUnit Drama TVrahayu@rtm.gov.my03 2288 842503 2282 0669
63Malinaziah Datu Mohd JulaspiPengarah BahagianProgram Radiomalinaziah@rtm.gov.my03 2282 399103 2282 5859
64Intan Nurlinda Mat IsaSetiausaha PejabatProgram Radiointan.nurlinda@rtm.gov.my03 2282 399103 2282 5859
65Fairuz Mohd RadziTimbalan PengarahProgram Radio03 2284 631103 2284 6296
66KosongPengurus KLfmProgram Radio03 2288 747603 2283 5759
67KosongPengurus TRAXXfm03 2288 728303 2284 5750
68Fazilatun Hazura Hj Ya�amahPengurus ASYIKfmProgram Radiofazilatun@rtm.gov.my03 2288 780203 2288 7651
69KosongPengurus MINNALfmProgram Radio03-2288709303-22845750
70KosongPengurus NasionalfmProgram Radio03 2288 782403 2284 7594
71KosongPengurus Radio KLASIKProgram Radio03 2288 774803 2284 7593
72Ng Leng LengPengurus AIfmProgram Radiolingling@aifm.my03 2288 781603 2283 6319
73Harlizawati Mohd RazaliPenolong PengarahSeksyen Penyelarasan Dan Penjadualan Radioharlizawati@rtm.gov.my03 2288 727203 2284 6296
74Mohd Azreey Shah Abd AzizPengarah BahagianKhidmat Pengurusanazreey@rtm.gov.my03 2288 760403 2282 1176
75Widya Rahayu AssanSetiausaha PejabatKhidmat Pengurusanwidya@rtm.gov.my03 2288 760403 2282 1176
76KosongTimbalan PengarahSumber Manusia03-2288777303-22827146
77Noorul Aiin KashahPembantu Setiausaha PejabatSumber Manusianoorulaiin@rtm.gov.my03 2288 777303 2282 7146
78Noor Rozana AshariTimbalan PengarahSeksyen Kewangan dan Pentadbiranrozana@rtm.gov.my03 2288 764503 2288 8367
79Hasnita Abdul HalimSetiausaha PejabatSeksyen Kewangan dan Pentadbiranhasnita@rtm.gov.my03 2288 764503 2283 4876
80Ahmad Haliman Mohd AliPenolong Pegawai KeselamatanCawangan Keselamatanahmadhaliman@rtm.gov.my03 2288 709503 2282 4823
81Ahmad Zaki MustafaPengarahPemasaran dan Promosizakimustafa@rtm.gov.my03 2288 819803 2282 0495
82Kamal Roslim@RoslindTimbalan PengarahPemasaran dan Promosikamalroslim@rtm.gov.my03 2288751603 22820495
83Norasmahani ShaariPenerbit RancanganSeksyen Promosi & Kreatif TVasmahani@rtm.gov.my03 2282 644303 2282 0495
84Wan Zuroh Wan ManaffPenerbit RancanganUnit Kawal Selia Iklan TVwanzuroh@rtm.gov.my03 2288 756003 2282 0495
85Suriati SukimanPenerbit RancanganUnit Kawal Selia Iklan Radiosuriatis@rtm.gov.my03 2288 712803 2282 0495
86Dato Hj. Mokhzani IsmailPengarahPerkhidmatan Muzikmokhzani@rtm.gov.my03 2288 785303 2282 6805
87Wan Abdul Rahman Wan HarunPenerbit RancanganPerkhidmatan Muzik03 2288 785303 2282 6805
88Ramlee JohariPengarahJABATAN PENYIARAN MALAYSIA JOHORramlee@rtm.gov.my07 2245 30107 2245 773
89Zainal ZakariaTimbalan PengarahJABATAN PENYIARAN MALAYSIA JOHORzainalz@rtm.gov.my07 2245 30207 2245 773
90Nor Azita OsmanSetiausaha PejabatJABATAN PENYIARAN MALAYSIA JOHORnorazita@rtm.gov.my07 2245 30307 2245 773
91Sharimah Abu BakarPengarahJabatan Penyiaran Kedahsharimah@rtm.gov.my04 7772 23004 7715 401
92Effa Dian AliTimbalan PengarahJabatan Penyiaran Kedaheffadian@rtm.gov.my04 777 220504 771 5401
93Zulkefli MohdPengarahJabatan Penyiaran Langkawizulkefli.mohd@rtm.gov.my04 969 852004 966 8517
94Nur Hafizoh IdrisTimbalan PengarahJabatan Penyiaran Langkawinurhafizoh@rtm.gov.my04 969 853504 966 8517
95Wan Azhan Wan HamatPengarahJABATAN PENYIARAN MALAYSIA KELANTANazhan@rtm.gov.my09 748 293309 747 2082
96Muhamad Khairunizam Abdul SalamTimbalan PengarahJABATAN PENYIARAN MALAYSIA KELANTANkhairunizam@rtm.gov.my09-748293309-7472082
97Mohd Yusni Mohamed AliPengarahJABATAN PENYIARAN MALAYSIA MELAKAmdyusni@rtm.gov.my06 283 230106 283 2073
98Fitri Al Ibni NadzriTimbalan PengarahJABATAN PENYIARAN MALAYSIA MELAKAalibni@rtm.gov.my06 2832 31606 2832 073
99Wan Ariffin Wan HussinPengarahJABATAN PENYIARAN MALAYSIA NEGERI SEMBILANwanariffin@rtm.gov.my06 6753 60606 6753 199
100KosongTimbalan PengarahJABATAN PENYIARAN MALAYSIA NEGERI SEMBILAN
101Nor Azlina HashimSetiausaha PejabatJABATAN PENYIARAN MALAYSIA NEGERI SEMBILANnorazlina@rtm.gov.my06 675 360706 675 3199
102Arifin AwangPengarahJABATAN PENYIARAN MALAYSIA PAHANGarifin@rtm.gov.my09 513 165509 514 3613
103Rida Suzirawati MudaTimbalan Pengarah/Penerbit RancanganJABATAN PENYIARAN MALAYSIA PAHANGrida@rtm.gov.my09 514 565509 514 3613
104Noriza SallehPengarahJABATAN PENYIARAN MALAYSIA PERAK05 5456 90105 5478 050
105Noorhafizatul Sarah ThahilTimbalan PengarahJABATAN PENYIARAN MALAYSIA PERAKnoorhafizatul@rtm.gov.my05 5456 43705 5478 050
106KosongPengarahJABATAN PENYIARAN MALAYSIA PERLIS04 976 630804 976 9926
107Paramaswarie Muthiah @ MutusamyTimbalan PengarahJABATAN PENYIARAN MALAYSIA PERLISparames@rtm.gov.my04 976 630804 979 9926
108Norfadzilah HashimPengarahJABATAN PENYIARAN MALAYSIA PULAU PINANGnorfadzilah@rtm.gov.my04 226 406804 210 7388
109Anuar Mohd DerusTimbalan PengarahJABATAN PENYIARAN MALAYSIA PULAU PINANGanuarmd@rtm.gov.my04 2263 32704 2107 388
110Norain Haji BakirPengarahJABATAN PENYIARAN MALAYSIA SABAHnorainb@rtm.gov.my088 712 665 / 712344 ext 1261088 712 565
111Nelly JiteSetiausaha PejabatJABATAN PENYIARAN MALAYSIA SABAHnelly@rtm.gov.my088 712 665 / 712344 ext 1395088 712 565
112KosongTimbalan PengarahJABATAN PENYIARAN MALAYSIA SABAH088 313 355 / 712344 ext 1086088 313 033
113Abdull Hadi Mohd Yusoff K.M.WPengarahJABATAN PENYIARAN MALAYSIA SARAWAKhadiyusoff@rtm.gov.my082 243 340082 241 914
114Siti Fadhilah IbrahimSetiausaha PejabatJABATAN PENYIARAN MALAYSIA SARAWAKsitifadhilah@rtm.gov.my082 241 914
115KosongTimbalan PengarahJABATAN PENYIARAN MALAYSIA SARAWAK082 248 252082 241 914
116Syazariah MajidiPengarahJABATAN PENYIARAN MALAYSIA SELANGORsyazariah@rtm.gov.my03-22888101 / 810803-22875202
117Mohd Zamani IbrahimTimbalan PengarahJABATAN PENYIARAN MALAYSIA SELANGOR03 2288 810503 2287 5202
118Rabieyah JamaludinPengarahJABATAN PENYIARAN MALAYSIA TERENGGANUrabieyah@rtm.gov.my09 6223 97109 6228 001
119Nor Aidah Tuan NgahSetiausaha PejabatJABATAN PENYIARAN MALAYSIA TERENGGANUnor_aidah@rtm.gov.my09 6222 20009 622 8001
120KosongTimbalan PengarahJABATAN PENYIARAN MALAYSIA TERENGGANU09 622 220009 622 8001
121Aminah Samsudin MohdPengarahJABATAN PENYIARAN MALAYSIA WILAYAH PERSEKUTUAN LABUANaminahms@rtm.gov.my087 416 810087 416 658
122Fauziah Mohd SidekTimbalan PengarahJABATAN PENYIARAN MALAYSIA WILAYAH PERSEKUTUAN LABUANfauziah.ms@rtm.gov.my087 416 810087 416 658