Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Kementerian Kementerian Kerja Raya (KKR) Kerajaan
#NamaJawatanBahagianEmelTelefonFaks
1Noreha Mohd RipinKetua Komunikasi KorporatUnit Komunikasi Korporatnoreha@kkr.gov.my 03 - 2771 460003-2711 1101
2Noor Fariha Binti Md IsaSetiausaha PejabatUnit Komunikasi Korporatfariha@kkr.gov.my 03 - 2771 460103-2711 1101
3Selvarani a/p SiniahKetua Hal Ehwal KorporatSeksyen Hal Ehwal Korporatselvarani@kkr.gov.my 03 - 2771 461103-2711 1101
4Fauzi Bin BaharudinPegawai Perhubungan AwamSeksyen Hal Ehwal Korporatfauzib@kkr.gov.my 03 - 2771 460803-2711 1101
5Yanooremyliana Binti YahyaKetua Perhubungan AwamSeksyen Perhubungan Awam dan Khidmat Pelangganyanooremyliana@kkr.gov.my 03 - 2771 461303-2711 1101
6Aisah Binti GhazaliPenolong Pegawai Perhubungan AwamSeksyen Perhubungan Awam dan Khidmat PelangganAisahG@kkr.gov.my 03 - 2771 462303-2711 1101
7Haliza Binti Iberahim @ HamidPegawai Komunikasi StrategikSeksyen Media Strategikliza@kkr.gov.my 03 - 2771 461203-2711 1101
8Nur Saila Binti Kamaruddin Nor ZamanPegawai Komunikasi StrategikSeksyen Media Strategiknursaila@kkr.gov.my 03 - 2771 462203-2711 1101