Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Kementerian Kementerian Tenaga Dan Sumber Asli (KETSA) Kerajaan

KEMENTERIAN TENAGA DAN SUMBER ASLI (KETSA)
Wisma Sumber Asli,
No.25 Persiaran Perdana,
Presint 4, 62574
Putrajaya, Malaysia
Tel : 03-8000 8000
Faks : 03-8889 2672

#NamaJawatanBahagianEmelTelefonFaks
1Nur Fazreen Mohamad KamalKetua Komunikasi Korporatfazreen@ketsa.gov.my03-8886 1585
2Nor Azma Amyra Abu MansorSetiausaha Pejabatamyra@ketsa.gov.my03-8886 1052
3Hartini HashimPegawai Perhubungan Awam Ihartini@ketsa.gov.my03-8886 1790
4Nurhamizah Binti OthmanPegawai Perhubungan Awam IInhamizah@ketsa.gov.my03-8886 1586
5Mohammad Noorhusni Mohd ZainiPegawai Perhubungan Awam IIIhusni@ketsa.gov.my03-8886 1728
6KosongPegawai Komunikasi Strategik I
7Nurul Azreen Binti ZulkifliPegawai Komunikasi Strategik IIazreen@ketsa.gov.my03-8886 1081
8Wan Nur Asilah Wan Mohd RosdiPenolong Pegawai Perhubungan Awamasilah@ketsa.gov.my03-8886 1666