Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Kementerian Kementerian Sains, Teknologi Dan Inovasi (MOSTI) Kerajaan
#NamaJawatanBahagianEmelTelefonFaks
1Roshaniza Ilmi Mohd AliKetua Unit Komunikasi KorporatBahagian Komunikasi Korporatmimi.roshaniza@mosti.gov.my03 8885 808403 8890 3092
2Salimah MatisehSetiausaha PejabatBahagian Komunikasi Korporatsalimah@mosti.gov.my03 8885 870203 8890 3092
3Fadhal Ilahi Abdul GhaniPegawai Komunikasi Strategik (Kanan)Bahagian Komunikasi Korporatfadhal@mosti.gov.my03 8885 831303 8890 3092
4Emily Clarice JoannesPegawai PeneranganBahagian Komunikasi Korporatemily@mosti.gov.my03 8885 829903 8890 3092
5Effizuraidah Abdul LatifPegawai Perhubungan Awam (I)Bahagian Komunikasi Korporateffi@mosti.gov.my03 8885 814103 8890 3092
6Khairoul HussenPegawai Perhubungan Awam (II)Bahagian Komunikasi Korporatkhairoul@mosti.gov.my03 8885 882203 8890 3092
7Norizan JamaliPegawai Komunikasi StrategikBahagian Komunikasi Korporatnorizan@mosti.gov.my03 8885 883103 8890 3092
8Nurul Liyana KamaruddinPenolong Pegawai Perhubungan Awam (I)Bahagian Komunikasi Korporatliyana@mosti.gov.my03 8885 808503 8890 3092
9Nurul Asfarina Mohd AznanPenolong Pegawai Perhubungan Awam (II)Bahagian Komunikasi Korporatasfarina@mosti.gov.my03 8885 807403 8890 3092