Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Kementerian Kementerian Perdagangan Dalam Negeri Dan Hal Ehwal Pengguna (KPDNHEP) Kerajaan

Aras 2 (Menara),No. 13,
Persiaran Perdana, Presint 2,
Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan,
62623 Putrajaya,
Malaysia.
Tel : 03 8882 5562
Faks : 03 8882 5569

#NamaJawatanBahagianEmelTelefonFaks
1Yunus TasimKetua Komunikasi KorporatUnit Komunikasi Korporatyunus@Kpdnhep.gov.my03 8825 5633
2Nurul Nadia YahyaPembantu Setiausaha Pejabat / Setiausaha PejabatPentadbirannurulnadia@Kpdnhep.gov.my03 8882 6486
3Mohd Arifin A.m. NoordinPegawai Perhubungan AwamUnit Komunikasi Korporatmohdarifin@Kpdnhep.gov.my03 8882 5565
4Azwarni Herni Che NohPegawai Perhubungan AwamUnit Komunikasi Korporatazwarni@Kpdnhep.gov.my03 8882 5570
5Siti Fairuz SariatPegawai Perhubungan AwamUnit Komunikasi Korporatsitifairuz@Kpdnhep.gov.my03 8882 6996
6Nurafiqah AzizanPegawai Tadbir Dan DiplomatikPentadbirannurafiqah@Kpdnhep.gov.my03 8882 5571
7Muhammad Fariduddin MustafarPegawai Perhubungan AwamUnit Komunikasi Korporatfariduddin@Kpdnhep.gov.my03 8882 5571
8Nurazila Mohd TaibPenolong Pegawai PeneranganUnit Komunikasi Korporatnurazila@Kpdnhep.gov.my03 8882 5572
9Nur Hazelina Tin @ JamaludinPenolong Pegawai PeneranganPentadbirannurhazelina@Kpdnhep.gov.my03 8882 5596