Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Kementerian Kementerian Perdagangan Dalam Negeri Dan Hal Ehwal Pengguna (KPDNHEP) Kerajaan

MENARA SSM@SENTRALNo 7,
Jalan Stesen Sentral 5​
Kuala Lumpur Sentral
50623 Kuala Lumpur.
Tel : 03 7721 4000
Faks : 03 7721 4001

#NamaJawatanBahagianEmelTelefonFaks
1Nor Azimah Abdul AzizKetua Pegawai EksekutifPejabat Ketua Pegawai Eksekutifazimah@ssm.com.my03 2299 556603 2299 5554
2Mazlin Abdul MajidSetiausahaPejabat Ketua Pegawai Eksekutifmazlin@ssm.com.my03 2299 556703 2299 5554
3Mohd Alif Iqbal Ahmad ZahariSetiausahaPejabat Ketua Pegawai Eksekutifalifiqbal@ssm.com.my03 2299 558003 2299 5554
4Farid AhmadPengarah Bahagian Strategi & Komunikasi KorporatStrategi & Komunikasi Korporatfarid@ssm.com.my03 2299 553303 2299 5527
5Fariza AfandiSetiausahaStrategi & Komunikasi Korporatfarizaafandi@ssm.com.my03 2299 477803 2299 5527
6Pauziah Mohamed SinKetua Seksyen Komunikasi KorporatSeksyen Komunikasi Korporatpauziah@ssm.com.my03 2299 456603 2299 5527
7Hartini HamzahKetua Unit Perhubungan Awam & Tanggungjawab KorporatUnit Perhubungan Awam & Tanggungjawab Korporathartini@ssm.com.my03 2299 469403 2299 5527
8Ethel Lampai Anak RinggitKetua Unit Penjenamaan KorporatUnit Penjenamaan Korporatethel@ssm.com.my03 2299 454503 2299 5527
9T.K Letchumy TambooKetua Unit Media & EditorialUnit Media & Editorialtkletchumy@ssm.com.my03 2299 468603 2299 5527