Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Kementerian Kementerian Alam Sekitar Dan Air (KASA) Kerajaan

Blok F11, Kompleks F
Lebuh Perdana Timur, Presint 1
Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan
62000 Putrajaya, Malaysia
Tel : 03 8091 7000

#NamaJawatanBahagianEmelTelefonFaks
1Senator Dato' Dr. Ahmad Masrizal MuhammadTimbalan Menteri Alam Sekitar dan AirPejabat Timbalan Menterimasrizal@kasa.gov.my
2Anis Fadzdia Mohd KamaruzamanSetiausaha PejabatPejabat Menterianis@kasa.gov.my03-8091 7010
3Nor Azian Ab. LatifSetiausaha Sulit KananPejabat Timbalan Menterinorazian@kasa.gov.my03-8091 7007
4Muhammad Aedi Rizwan SuhaimiSetiausaha SulitPejabat Timbalan Menteriaedi@kasa.gov.my03-8091 7009
5Dato' Saiful Bahar Dato' Mohd ArshadPegawai Tugas-tugas KhasPejabat Timbalan Menterisaiful@kasa.gov.my03-8091 7008