Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Kementerian Kementerian Tenaga Dan Sumber Asli (KETSA) Kerajaan

KEMENTERIAN TENAGA DAN SUMBER ASLI (KETSA)
Wisma Sumber Asli,
No.25 Persiaran Perdana,
Presint 4, 62574
Putrajaya, Malaysia
Tel : 03-8000 8000
Faks : 03-8889 2672

#NamaJawatanBahagianEmelTelefonFaks
1Datuk Ali BijuTimbalan MenteriPejabat Timbalan Menteriali@ketsa.gov.my03 8886 1618-
2KosongSetiausaha Sulit Kanan (Susk)Pejabat Timbalan Menteri-03 8886 1617-
3Leslley Kalom Nicholas BryanPegawai Tugas-tugas KhasPejabat Timbalan Menterileslley@ketsa.gov.my03 8886 1615-
4Gary JohnSetiausaha Sulit (SUS)Pejabat Timbalan Menterigary@ketsa.gov.my03 8886 1663-
5Razila Sulong @ RazaliSetiausaha PejabatPejabat Timbalan Menterirazila@ketsa.gov.my03 8886 1618-
6Lawrence Anak GundiPengawal PengiringPejabat Timbalan Menterilawrence@ketsa.gov.my--
7Mohd Rozi Bin RazmanPembantu OperasiPejabat Timbalan Menterirozi@ketsa.gov.my03 8886 1620-
8Muhammad Akhbar Bin PiarmanPemanduPejabat Timbalan Menteriakhbar@ketsa.gov.my--