Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Kementerian Kementerian Perdagangan Antarabangsa Dan Industri (MITI) Kerajaan

Kementerian Perdagangan Antarabangsa dan Industri
Menara MITI, No.7,
Jalan Sultan Haji Ahmad Shah,
50480 Kuala Lumpur, Malaysia.
Tel : 03-8000 8000
Faks : 03-6026 4693

 

#NamaJawatanBahagianEmelTelefonFaks
1Senator Datuk Lim Ban HongTimbalan Menteri Perdagangan Antarabangsa dan IndustriPejabat Timbalan Menterilimbanhong@miti.gov.my03 6200 0021
2Jamaliah Abdul RahmanSetiausaha PejabatPejabat Timbalan Menterijamaliah.r@miti.gov.my03 6200 0022
3Lai Yin YeeSetiausaha Sulit KananPejabat Timbalan Menterilaiyinyee@miti.gov.my03 6200 0023
4Dr. Kam De ZhengSetiausaha Sulit Pejabat Timbalan Menterikamdezheng@miti.gov.my03 6200 0028
5Chua Yong WeiPegawai Tugas-Tugas KhasPejabat Timbalan Menterichuayw@miti.gov.my03 6200 0026