Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Kementerian Kementerian Sains, Teknologi Dan Inovasi (MOSTI) Kerajaan

Blok C5 Aras 7
Kompleks C, Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan,
62662, Putrajaya.
Tel : 03 8000 8000
Faks : 03 8888 5427

#NamaJawatanBahagianEmelTelefonFaks
1Datuk Haji Ahmad Amzad HashimTimbalan Menteri Sains, Teknologi dan InovasiPejabat Timbalan Menteriamzad@mosti.gov.my03 8889 5427
2Siti Tholeha MustapaSetiausaha PejabatPejabat Timbalan Menteritholeha@mosti.gov.my03 8885 800403 8889 5427
3Aizat Hariz Md. SohSetiausaha Sulit KananPejabat Timbalan Menteriaizat@mosti.gov.my03 8885 800303 8889 5427
4Muhammad Hezry bin Md YasinSetiausaha SulitPejabat Timbalan Menterihezry@mosti.gov.my03 8885 817103 8889 5427
5Muhammad Mohd SoudPegawai Tugas-tugas KhasPejabat Timbalan Menteriibnusoud@mosti.gov.my03 8885 800203 8889 5427