Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Kementerian Kementerian Perdagangan Antarabangsa Dan Industri (MITI) Kerajaan
#NamaJawatanBahagianEmelTelefonFaks
1Dato Seri Mohamed Azmin AliMenteri Kanan Perdagangan Antarabangsa dan IndustriPejabat Menteri Kananazminali@miti.gov.my03 - 62000001
2Hasimah IsmailSetiausaha PejabatPejabat Menteri Kananhasimah@miti.gov.my03 - 62000002
3Syahril Syazli GhazaliSetiausaha Sulit KananPejabat Menteri Kanansyahril@miti.gov.my03 - 62000003
4Asmawati BakarSetiausaha PejabatPejabat Menteri Kananasmawati.bakar@miti.gov.my03 - 62000006
5Muhammad Hilman IdhamSetiausaha PolitikPejabat Menteri Kananhilman.idham@miti.gov.my03 - 62000014
6Nur Syarmini Syakirah Che Abd.LiahSetiausaha PejabatPejabat Menteri Kanansyarmini@miti.gov.my03 - 62000016
7Lim Wei UrnPegawai Tugas-tugas Khas 1 - Hal Ehwal Parlimen dan Intra KerajaanPejabat Menteri Kananlimweiurn@miti.gov.my03 - 62000008
8Rizman Shahrin Abdul RazakPegawai Tugas-Tugas Khas 2 - Hubungan Industri dan AntarabangsaPejabat Menteri Kananrizman.shahrin@miti.gov.my03 - 62000009
9Marcella Morin Anak JucyPegawai Tugas-Tugas Khas 3 - Penyelidikan & KomunikasiPejabat Menteri Kananmorin@miti.gov.my03 - 62000011