Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Kementerian Kementerian Perdagangan Antarabangsa Dan Industri (MITI) Kerajaan

Kementerian Perdagangan Antarabangsa dan Industri
Menara MITI, No.7,
Jalan Sultan Haji Ahmad Shah,
50480 Kuala Lumpur, Malaysia.
Tel : 03-8000 8000
Faks : 03-6026 4693

 

 

#NamaJawatanBahagianEmelTelefonFaks
1Dato Seri Mohamed Azmin AliMenteri Kanan Perdagangan Antarabangsa dan IndustriPejabat Menteri Kananazminali@miti.gov.my03 – 62000001
2Hasimah IsmailSetiausaha PejabatPejabat Menteri Kananhasimah@miti.gov.my03 – 62000002
3Ahmad Kamal MohamadSetiausaha Sulit KananPejabat Menteri Kananahmadkamal@miti.gov.my03 – 62000003
4Lim Wei UrnPegawai Tugas-tugas Khas 1 – Hal Ehwal Parlimen dan Intra KerajaanPejabat Menteri Kananlimweiurn@miti.gov.my03 – 62000008
5Rizman Shahrin Abdul RazakPegawai Tugas-Tugas Khas 2 – Hubungan Industri dan AntarabangsaPejabat Menteri Kananrizman.shahrin@miti.gov.my03 – 62000009
6Marcella Morin Anak JucyPegawai Tugas-Tugas Khas 3 – Penyelidikan & KomunikasiPejabat Menteri Kananmorin@miti.gov.my03 – 62000011