Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Kementerian Kementerian Tenaga Dan Sumber Asli (KETSA) Kerajaan

KEMENTERIAN TENAGA DAN SUMBER ASLI (KETSA)
Wisma Sumber Asli,
No.25 Persiaran Perdana,
Presint 4, 62574
Putrajaya, Malaysia
Tel : 03-8000 8000
Faks : 03-8889 2672

#NamaJawatanBahagianEmelTelefonFaks
1Datuk Zurinah PawantehKetua SetiausahaPejabat Ketua Setiausahazurinah@ketsa.gov.my03 8886 1651-
2Julia ElsibiusPembantu Setiausaha PejabatPejabat Ketua Setiausahajulia@ketsa.gov.my03 8886 1652-
3Noor Shahlawaty Mohamed ZubirPegawai KhasPejabat Ketua Setiausahashahlawaty@ketsa.gov.my03 8886 1654-
4KosongPegawai KhasPejabat Ketua Setiausaha-03 8886 1223-
5Nur Baizura binti AhmadPembantu Tadbir (P/O)Pejabat Ketua Setiausahanurbaizura@ketsa.gov.my03 8886 1656-
6Abu Kassim bin AiedPembantu Am PejabatPejabat Ketua Setiausahaabukassim@ketsa.gov.my03 8886 1768-
7Arbain bin KamarudinPemanduPejabat Ketua Setiausahaarbain@ketsa.gov.my03 8886 5475-