Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Kementerian Kementerian Alam Sekitar Dan Air (KASA) Kerajaan

Aras 1 – 4, Podium 2 & 3,
Wisma Sumber Asli No.25,
Persiaran Perdana, Presint 4,
Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan,
62574 Putrajaya, Malaysia.
Tel : 03 8871 2200
Faks : 03 8888 9987

#NamaJawatanBahagianEmelTelefonFaks
1Wan Abdul Latiff Bin Wan JaffarKetua PengarahJabatan Alam Sekitarwalj@doe.gov.my03-8871 2173
2Normala BaharuddinSetiausaha PejabatJabatan Alam Sekitarnormala@doe.gov.my03-8871 2174
3Zuraini Ahmad TajudinPengarah Komunikasi StrategikJabatan Alam Sekitarzat@doe.gov.my03-8871 2049
4Zuraini SiamKetua Penolong Pengarah Komunikasi StrategikJabatan Alam Sekitarzuraini@doe.gov.my03-8871 2051
5Abu Bakar TajuddinKetua Penolong Pengarah Komunikasi StrategikJabatan Alam Sekitarabt@doe.gov.my03-8871 2176