Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Kementerian Kementerian Pembangunan Wanita, Keluarga Dan Masyarakat (KPWKM) Kerajaan

Aras 35, No. 55,
Persiaran Perdana Presint 4,
62100 Putrajaya, MALAYSIA.
Tel : 03 8000 8000
Faks : 03 8323 2012

#NamaJawatanBahagianEmelTelefonFaks
1KosongKetua Komunikasi Korporat-03 8323 110003 8323 2012
2Hazila MohamadSetiausaha Pejabathazilamohd@kpwkm.gov.my03 8323 108903 8323 2012
3Nor Idahyah IsmailPegawai PeneranganSeksyen Komunikasi Strategiknoridahyah@kpwkm.gov.my03 8323 108703 8323 2012
4Nornadira MuhaizanPegawai Komunikasi StrategikSeksyen Komunikasi Strategiknornadira@kpwkm.gov.my03 8323 112003 8323 2012
5Mohd Fikri bin Mohd KhalidPegawai PeneranganSeksyen Hal Ehwal Korporatfikri.khalid@kpwkm.gov.my03 8323 108803 8323 2012
6 Wan Hakimah Abdul RahimPegawai PeneranganSeksyen Perhubungan Awam Dan Khidmat Pelangganhakimah@kpwkm.gov.my03 8323 110203 8323 2012
7Nagarajan SuppiahPenolong Pegawai PeneranganSub Unit Pengurusan Aduannagarajan@kpwkm.gov.my03 8323 110503 8323 2012