Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Kementerian Kementerian Pembangunan Wanita, Keluarga Dan Masyarakat (KPWKM) Kerajaan

Aras 38, No. 55,
Persiaran Perdana Presint 4,
62100 Putrajaya, MALAYSIA.
Tel : 03 8000 8000
Faks : 03 8323 2001

#NamaJawatanBahagianEmelTelefonFaks
1Datuk Seri Rina Mohd HarunMenteri Pembangunan Wanita Keluarga dan MasyarakatPejabat Menteririna@kpwkm.gov.my03 8323 100003 8323 2001
2Muhammad Sallehuddin Mohd DilifSetiausaha Sulit KananPejabat Menterisallehuddin@kpwkm.gov.my03 832 3102003 8323 2001
3Mohd Ariffin bin Mohd RazidSetiausaha PolitikPejabat Menteriariffin@kpwkm.gov.my03 8323 216103 8323 2001
4Siti Zubaidah Abu BakarSetiausaha SulitPejabat Menterizubaidah@kpwkm.gov.my03 8323 107203 8323 2001
5kosongSetiausaha AkhbarPejabat Menteri
6Siti Afzan BaharudinPegawai Tugas-Tugas KhasPejabat Menteriafzanr@kpwkm.gov.my03 8323 100603 8323 2001
7Jawahir binti HuseinPegawai Tugas-Tugas KhasPejabat Menterijawahir@kpwkm.gov.my03 8323 100703 8323 2001
8Mohamad Irwan bin Mohamad KhalilPegawai Tugas-Tugas KhasPejabat Menteri-03 8323 101803 8323 2001
9Faiizah binti KamardinPembantu Khas kepada YB MenteriPejabat Menterifaiizah@kpwkm.gov.my03 8323 101103 8323 2001
10Nor Hafsah HamzahPembantu Khas kepada SUSKPejabat Menterihafsahi@kpwkm.gov.my03 8323 102103 8323 2001
11Hamidah KamilPembantu Khas SUPOL (PSH)Pejabat Menterihamidah.kamili@kpwkm.gov.my03 8323 215503 8323 2001