Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Kementerian Kementerian Pembangunan Wanita, Keluarga Dan Masyarakat (KPWKM) Kerajaan

Lembaga Penduduk Dan Pembangunan Keluarga Negara (Lppkn)
No. 12b, Bangunan Lppkn,
Jalan Raja Laut, 50350 Kuala Lumpur
Tel : 03 2613 7555
Faks : 03 2693 7250

#NamaJawatanBahagianEmelTelefonFaks
1Haji Abdul Shukur AbdullahKetua PengarahPejabat Ketua Pengarahshukur@lppkn.gov.my03 2693 777203 2692 1357
2Nur Farah FauziSetiausaha PejabatPejabat Ketua Pengarahfarah@lppkn.gov.my03 2693 7555 samb. 210103 2692 1357
3Rosmonaliza Abdul GhaniKetua Penolong Pengarah (KPP) Ketua Unit Komunikasi KorporatPejabat Ketua Pengarahrosmonaliza@lppkn.gov.my03 2694 348003 2691 9431
4Hafiz Che OthmanPegawai PeneranganPejabat Ketua Pengarah03 2692 1357
5Khairul Nizam AhmadPenolong Pegawai PeneranganPejabat Ketua Pengarahkhairulnizam@lppkn.gov.my03 2613 7555 samb. 213103 2691 9431
6Muhammad Fazlinizam Mohd FauziPembantu PeneranganPejabat Ketua Pengarahfazlinizam@lppkn.gov.my03 2613 7555 samb. 213103 2691 9431