Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Kementerian Kementerian Perumahan Dan Kerajaan Tempatan (KPKT) Kerajaan

Aras 2, No. 51,
Persiaran Perdana,
Presint 4, 62100 Putrajaya
Tel : 03 8891 5555
Faks : 03 8891 5557

#NamaJawatanBahagianEmelTelefonFaks
1Sharifah Nazira Binti Syed Basir AhmadKetua UnitUnit Komunikasi Korporat (Pengurusan am)shnazira@kpkt.gov.my03 8891 329103 8891 5557
2Fatimah binti WahidSetiausaha PejabatUnit Komunikasi Korporat (Pengurusan am)pa_kkk@kpkt.gov.my03 8891 555603 8891 5557
4Norazura binti Mohd AliPegawai PeneranganUnit Komunikasi Korporat (Pengurusan am)azura@kpkt.gov.my03 8891 556203 8891 5557
5Nurhana HashimPegawai PeneranganSeksyen Perhubungan Awam dan Medianurhana@kpkt.gov.my03 8891 556403 8891 5557
6Mohd Ihsan Mohd PattiPegawai PeneranganSeksyen Perhubungan Awam dan Mediaihsanpatti@kpkt.gov.my03 8891 557803 8891 5557
7Mohamad Syafiq Helmiey Md YusofPegawai PeneranganSeksyen Perhubungan Awam dan Mediasyafiq_yusof@kpkt.gov.my03 8891 557803 8891 5557
8Muhamad Hafizuddin Fahmi Bin SukeriPenolong Pegawai PeneranganSeksyen Publisiti Dan Mediafahmisukeri@kpkt.gov.my03 8891 557103 8891 5557
9Nor Hafaniza binti MazainPegawai PeneranganSeksyen Penerbitan, Aduan dan Laman Webhafamazain@kpkt.gov.my03 8891 556003 8891 5557
10Linda Mastura Che DaudPenolong Pegawai PeneranganSeksyen Penerbitan, Aduan dan Laman Weblindamastura@kpkt.gov.my03 8891 554803 8891 5557