Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Kementerian Kementerian Pengajian Tinggi (KPT) Kerajaan

Perbadanan Tabung Pendidikan Tinggi Nasional,
Tingkat Bawah, Menara PTPTN,
Blok D, Megan Avenue II,
No.12, Jalan Yap Kwan Seng,
50450 Kuala Lumpur.
Tel : 03 2193 3000
Faks: 03 2193 1263

#NamaJawatanBahagianEmelTelefonFaks
1Ahmad Dasuki Abdul MajidKetua EksekutifPejabat Ketua Eksekutifdasuki@ptptn.gov.my03 2193 125803 2193 1263
2Norizan GodelPembantu Setiausaha PejabatPejabat Ketua Eksekutifizan@ptptn.gov.my03 2193 125803 2193 1263
3Aizat Faiz ZainalPegawai KhasPejabat Ketua Eksekutifaizat@ptptn.gov.my03 2193 125803 2193 1263
4Mastura Mohd KhalidKetua Pegawai OperasiPejabat Ketua Pegawai Operasimastura_khalid@ptptn.gov.my03 2193 125303 2193 1264
5Mohamed Samsudin RahmatPembantu Setiausaha PejabatPejabat Ketua Pegawai Operasisamsudin@ptptn.gov.my03 2193 125303 2193 1264
6Azhar Bin AhmadKetua Pegawai KewanganPejabat Ketua Pegawai Kewanganazhar@ptptn.gov.my03 2193 125603 2193 1570
7Nik Zaiyuslina MustaphaPembantu Setiausaha PejabatPejabat Ketua Pegawai Kewangannik_zaiyuslina@ptptn.gov.my03 2193 125603 2193 1570
8Wan Zawiah Wan Abu BakarPengurus Besar KananJabatan Komunikasi Korporat Dan Pemasaranwanzawiah@ptptn.gov.my03 2193 125403 2193 1444
9Che Nirawazi Che RasidPembantu Setiausaha PejabatJabatan Komunikasi Korporat Dan Pemasaranche_nirawazi@ptptn.gov.my03 2193 125403 2193 1444
10Rina Binti Abd RahmanPengurus BesarJabatan Komunikasi Korporat Dan Pemasaranrina@ptptn.gov.my03 2193 105903 2193 1267
11Hasliza Abdul LatiffTimbalan PengurusJabatan Komunikasi Korporat Dan Pemasaranhasliza@ptptn.gov.my03 2193 117103 2193 1267