Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Kementerian Kementerian Kewangan (MOF) Kerajaan

JABATAN PENILAIAN DAN PERKHIDMATAN HARTA MALAYSIA
Aras 9, Perbendaharaan 2,
No 7, Persiaran Perdana,
Presint 2, 62592 Putrajaya Malaysia
Tel : 03 8886 9000
Faks : 03 8886 9004

#NamaJawatanBahagianEmelTelefonFaks
1Sr A'zmi Abdul LatifKetua Pengarah Penilaian Dan Perkhidmatan HartaPejabat Ketua Pengarah Penilaian Dan Perkhidmatan Hartaazmi_latif@jpph.gov.my03 8886 9100
2Sanah Mohamed SallehSetiausaha PejabatPejabat Ketua Pengarah Penilaian Dan Perkhidmatan Hartasanah@jpph.gov.my03 8886 9101
3Nurulhana BaharinPegawai Khidmat PelangganPejabat Ketua Pengarah Penilaian Dan Perkhidmatan Hartanurulhana@jpph.gov.my03 8886 9100
4Sr Nur Sharlizan Mohd Rapi'ainKetua Unit Komunikasi KorporatPejabat Unit Komunikasi Korporatnursharlizan@jpph.gov.my03 8886 9040
5Kartini HaronPenolong Ketua UnitPejabat Unit Komunikasi Korporattini@jpph.gov.my03 8886 9189
6Ayub NgahPegawai Perhubungan AwamPejabat Unit Komunikasi Korporatayub@jpph.gov.my03 8886 9190