Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Jabatan Perdana Menteri (JPM) Kementerian Kerajaan

Jabatan Perdana Menteri – Unit Komunikasi Korporat

Aras 1 Setia Perdana 8, Kompleks Jabatan Perdana Menteri,

Pusat Pentadbiran Kerajaan Persekutuan,

62502 Putarajaya.

Tel : 03 – 88883106

#NamaJawatanBahagianEmelTelefonFaks
1Mohd Nazri AbdullahKetua Komunikasi KorporatPejabat Ketua Komunikasi Korporatmnazri@jpm.gov.my03 8872 343803 8888 3106
2Nurul Hayati Ab. GhafarSetiausaha PejabatPejabat Ketua Komunikasi Korporatnurul_hayati@jpm.gov.my03 8872 342803 8888 3106
3Ariah JudahTimbalan Ketua Komunikasi KorporatPejabat Timbalan Ketua Komunikasi Korporatariahjudah@jpm.gov.my03 8872 342903 8888 3106
4Helmy HamidKetua SeksyenSeksyen Perhubungan Awam, Media & Khidmat Pelangganhelmy@jpm.gov.my03 8872 343703 8888 3106
5Khairul Nizawati Amat MustajabPegawai Perhubungan AwamUnit Perhubungan Awam & Medianizawati@jpm.gov.my03 8872 716303 8888 3106
6Rashila Ab RasidPegawai Perhubungan Awam (Media)Unit Perhubungan Awam & Mediarashila@jpm.gov.my03 8872 349303 8888 3106
7Lathifah Abdul HamidPenolong Pegawai Perhubungan AwamUnit Perhubungan Awam & Medialathifah@jpm.gov.my03 8872 350203 8888 3106
8Nor Azline TajudinPegawai Perhubungan AwamUnit Aduan & Khidmat Pelangganazline@jpm.gov.my03 8872 343003 8888 3106
9Zulfadhly Mat JaniPenolong Pegawai Perhubungan AwamUnit Aduan & Khidmat Pelangganzulfadhly@jpm.gov.my03 8872343503 8888 3106
10Mazlina Abdul KadirKetua SeksyenSeksyen Komunikasi Strategikmazlina@jpm.gov.my03 8872 710003 8888 3106
11Putri Noor Zuraida Megat AhmadPegawai Perhubungan AwamUnit Komunikasi & Kreatifzuraida@jpm.gov.my03 8872 191203 8888 3106
12Nur Hazwani Shaik Mohd HashimPenolong Pegawai Perhubungan AwamUnit Komunikasi & Kreatifnur.hazwani@jpm.gov.my03 8872 342603 8888 3106