Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Jabatan Perdana Menteri (JPM) Kementerian Kerajaan

Institut Latihan Kehakiman dan Perundangan (ILKAP),

Lot 5, Persiaran Universiti,

Seksyen 15, 43650 Bandar Baru Bangi,

Selangor Darul Ehsan.

Tel : 03 – 8924 3400

Faks : 03 – 8926 1231

#NamaJawatanBahagianEmelTelefonFaks
1Datin Rozita RamliKetua PengarahPejabat Ketua Pengarahkp@iklap.gov.my03 8924 340103 8926 1231
2Rosmawati RamlySetiausaha PejabatPejabat Ketua Pengarahrosmawati@iklap.gov.my03 8924 340103 8926 1231
3Harizan HussinPendaftarPejabat Pendaftarpendaftar@iklap.gov.my03 8924 342203 8926 1231
4Hanif JamaludinPegawai Khidmat AwamPejabat Pendaftarhanif@iklap.gov.my03 8924 358303 8926 1231
5Raja Idzwan Raja AbdullahPegawai Khidmat AwamPejabat Pendaftaridzwan@iklap.gov.my03 8924 340003 8926 1231
6Ezarina Mohd KhalimiPegawai Khidmat PelangganPejabat Pendaftarezarina@iklap.gov.my03 8924 340003 8926 1231