Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Kerajaan PEJABAT KETUA MENTERI

Pejabat Ketua Menteri Melaka
Tingkat 4, (Suite)
Blok Bendahara, Kompleks Seri Negeri
Hang Tuah Jaya
75450 Ayer Keroh
Melaka.

#NamaJawatanBahagianEmelTelefonFaks
1Datuk Seri Utama Dr Haji Sulaiman Md. AliKetua Menteri MelakaPejabat Ketua Menteri06 230 720006 232 8400
2Puan Afiza OmarSetiausaha PejabatPejabat Ketua Menteriafiza@melaka.gov.my06 230 720106 232 8400
3Fatimatul Zaharah Abdul HamidSetiausaha PejabatPejabat Ketua Menterifzaharah@melaka.gov.my06 230 749106 232 8400
4Datuk Hj. Sazali Muhd DinSetiausaha PolitikPejabat Ketua Menterid.sazali@melaka.gov.my06 230 730306 232 8330
5Nasharuddin MuhammadSetiausaha AkhbarPejabat Ketua Menterinasharuddinm@melaka.gov.my06 230 749206 232 8330
6Datuk Dr Sabri Mohamad SharifPenasihat Ekonomi dan InovasiPejabat Ketua Menteridr.sabri@melaka.gov.my06 230 720306 232 8330
7Datuk Ashakari Abu NoorSetiausaha Khas Perhubungan Kepada YAB Ketua Menteri MelakaPejabat Ketua Menteriashakari@melaka.gov.my06 230 793606 232 8330
8Datuk M.S Mahadevan SanacySetiausaha Hal Ehwal MasyarakatPejabat Ketua Menterims.mahadevan@melaka.gov.my06 230 793406 232 8330
9Datuk Ghafar MisdarSetiausaha Hal Ehwal MasyarakatPejabat Ketua Menterighafar.misdar@melaka.gov.my06 230 722206 232 8330
10Yong Fun JuanSetiausaha Hal Ehwal MasyarakatPejabat Ketua Menterifunjuan@melaka.gov.my06 230 793806 232 8330
11Datuk Kamarudin SedikPenasihat AgamaPejabat Ketua Menterikamarudin.sedik@melaka.gov.my06 230 793706 232 8330
12Mohd Fairuz ZaidanPegawai Komunikasi Strategik & MediaPejabat Ketua Menterikamarudin.sedik@melaka.gov.my06 230 735806 232 8330
13Nur Hamizah MuhamadPegawai Perhubungan AwamPejabat Ketua Menterinurhamizah@melaka.gov.my06 230 737906 232 8330