Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Kerajaan PEJABAT KETUA MENTERI

Pejabat Menteri Besar Kelantan
Aras 10, MABNA MBI
Kompleks Kota Darulnaim
15503 Kota Bharu
Kelantan.

#NamaJawatanBahagianEmelTelefonFaks
1Dato' Haji Ahmad YakobMenteri Besar KelantanPejabat Menteri Besarmbkelantan@kelantan.gov.my09 748 1957 samb. 894509 744 2748
2Nor Asniza Mohammad NorSetiausaha PejabatPejabat Menteri Besarasniza5612@gmail.com09 748 1621/09 744 856809 744 2748
3Khairul Azwan KhalidSetiausaha Sulit KananPejabat Menteri Besarkazwan@kelantan.gov.my09 748 1957 samb. 893409 744 2748
4Mohd. Asri Mat DaudSetiausaha PolitikPejabat Menteri Besarmohdasri7581@gmail.com09 748 1957 samb. 893709 744 2748
5Mohd Khairul Padli BaduldinSetiausaha AkhbarPejabat Menteri Besarsusmb77@gmail.com09 748 1957 samb. 893609 744 2748
6Mohd Hushaimi HussianPegawai Khas (Tugas-Tugas Khas)Pejabat Menteri Besarhushaimihussian@gmail.com09 748 1957 samb. 894109 744 2748
7Lau Chin ChuaPegawai Khas (Perhubungan Luar & Antara Kaum)Pejabat Menteri Besarcikgulau@gmail.com09 748 1957 samb. 893809 744 2748
8Abdul Rahman AbdullahPembantu Khas Kepada Menteri BesarPejabat Menteri Besarccmbkel@gmail.com09 748 1957 samb. 897109 744 2748