Over 10 years we help companies reach their financial and branding goals. Engitech is a values-driven technology agency dedicated.

Gallery

Contacts

411 University St, Seattle, USA

engitech@oceanthemes.net

+1 -800-456-478-23

Agensi KKMM Kerajaan RTM
NamaJawatanBahagianEmelTelefonFax
Datuk Ruzain IdrisKetua Pengarah Penyiaran MalaysiaPejabat Ketua Pengarahruzain@rtm.gov.my03 2288730303 22847591
Azzurra AmirSetiausaha Pejabatpejabat Ketua Pengarahazzurra@rtm.gov.my03 2288 730303 2284 7591
Datuk Saidatu Akhma HassanTimbalan Ketua Pengarah Penyiaran (Strategik)pejabat Timbalan Ketua Pengarah Penyiaran (Strategik)akhma@rtm.gov.my03-2284598603-22826526
Zanariah Abd RazakSetiausaha Pejabatpejabat Timbalan Ketua Pengarah Penyiaran (Strategik)zanna@rtm.gov.my03 2288 760103 2282 6526
KosongPengarahPerhubungan RayaNULL03 2288 720003 2282 5103
Nurnadiah SaufiSetiausaha PejabatPerhubungan Rayanurnadiah@rtm.gov.my03 2288 720003 2282 5103
Angrahi SelamatPenolong PengarahPerhubungan Rayaangrahi@rtm.gov.myNULL03-22825103
Enzyfrido Abu HasanKetua SeksyenPerancangan dan Pengurusan Acaraenzyfrido@rtm.gov.my03 2288 735903 2282 5103
Suriyana RadzlanPenerbit RancanganPerancangan dan Pengurusan AcaraNULL03 2288 733803 2282 5103
Norazlina MohamadPenerbit RancanganPerancangan dan Pengurusan Acaranorazlinamohd@rtm.gov.my03 2288 728903 2282 5103
Juita JohariPenerbit RancanganPerancangan dan Pengurusan Acarajuita.johari@rtm.gov.my03 2288 733803 2282 5103
KosongKetua SeksyenPengurusan Direktorat dan SekretariatNULL03 2288 724903 2288 5103
Khairil Mohd Fakhrur RaziPenerbit RancanganPengurusan Direktorat dan Sekretariatkhairilrazi@rtm.gov.my03 2288 733803 2288 5103
Intan Syazliana SuhaimiPenerbit RancanganPengurusan Direktorat dan Sekretariatintansyazliana@rtm.gov.my03 2288 728903 2282 5103
Nurain IshakPenolong Pegawai PenerbitanPengurusan Direktorat dan Sekretariatnur_ain@rtm.gov.my03 2288 708903 2282 5103
Azaril Ameer Bin YahayaKetua SeksyenPerhubungan Media dan PublisitiNULL03 2288 731303 2282 5103
Nurhaninah AyubPenerbit RancanganPerhubungan Media dan Publisitinurhaninah@rtm.gov.my03 2288 716603 2282 5103
Mohd Zaflie Abd JawadPenerbit RancanganPerhubungan Media dan Publisitizaflie@rtm.gov.my03 2288 716603 2282 5103
Abdul Rasid AbdullahPenerbit RancanganPerhubungan Media dan PublisitiNULL03 2288 728903 2282 5103
K.KrishnamoorthyKetua SeksyenAduan dan Perhubungan Awamkrishna@rtm.gov.my03 2288 721103 2282 5103
Suraya MuhammadPenerbit RancanganAduan dan Perhubungan Awamsurayamd@rtm.gov.my03 2288 781803 2282 5103
Salina Mohd NoorPenerbit RancanganAduan dan Perhubungan Awamsalinamohdnoor@rtm.gov.my03 2288 728903 2288 7289
Faraza MahmoodPengarahKejuruteraan Pembangunanfaraza@rtm.gov.my03 2288717703 22843975
Roziyati RosliTimbalan PengarahKejuruteraan Pembangunanroziyati@rtm.gov.my03 2288 719003 2284 3975
Aliza TahirKetua Penolong PengarahKejuruteraan Pembangunanalizatr@rtm.gov.my03 2288 718903 2284 3975
Zulkiffle DaudKetua Penolong PengarahKejuruteraan Pembangunanzulkiffle@rtm.gov.my03 2288 822703 2284 3975
Karim SadiranKetua Penolong PengarahSeksyen Penyiaran Multichannelkarim@rtm.gov.my03 2288 799903 2283 2446
Ahmad Fesol MansorPenolong PengarahSeksyen Penyiaran Multichannelahmadfesol@rtm.gov.my03 2288 767503 2283 2446
Neng Ana NaimatPenolong PengarahSeksyen Penyiaran Multichannelneng@rtm.gov.my03 2288 799903 2283 2446
Abdullah DaudPengarahPembangunan Strategikabdullahdaud@rtm.gov.my03 2288 749103 2282 3485
Siti Rohayah RomliSetiausaha PejabatPembangunan Strategiksitirohayah@rtm.gov.my03 2288 749103 2282 3485
Hj Mohamed Ayub Syed MohamedTimbalan PengarahSeksyen Dasar dan Penyelidikanayub@rtm.gov.my03 2288 793103 2282 5196
Nor Aishah IsmailPembantu Setiausaha PejabatSeksyen Dasar dan Penyelidikannoraishah@rtm.gov.my03 2288 765503 2282 5196
Wan Wizana HashimTimbalan PengarahSeksyen Perancangan Strategikwizana@rtm.gov.my03 2282 387003 2282 6367
Aniza Abdul GhaniSetiausaha PejabatSeksyen Perancangan Strategikaniza@rtm.gov.my03 2288 874303 2282 6367
Hajjah Rafini OthmanTimbalan PengarahSeksyen Kandungan Programrafini@rtm.gov.my03 2288 874903 2282 1635
Khairullizam SelamatKetua Penolong PengarahUnit Reka Bentukkhairullizam@rtm.gov.my03 2288 731003 2282 4011
KosongKetua Penolong PengarahUnit Pusat Sumber PenyiaranNULL03 2288 801203 2284 1210
Maznah MudaPenolong PengarahRakam Khanah P.RamleeNULL03 2288 729703 2282 5414
Reza Shariman OthmanKetua Penolong PengarahSeksyen Perhubungan Antarabangsaalexreza@rtm.gov.my03 2288 820803 2282 9972
KosongPengarahBahagian Media Digital InteraktifNULL03 2288 794003 2288 7943
KosongPengarahBerita Ehwal SemasaNULLNULLNULL
Norliyana Sukma ZaharudinPembantu Setiausaha PejabatBerita Ehwal Semasanorliyanasukma@rtm.gov.my03 2288 774903 2282 2462
Zuraida Mohammad ArifTimbalan PengarahBerita Ehwal Semasazuraida@rtm.gov.my03 2288 774903 2282 2462
Md Shahri SaripanTimbalan PengarahBerita TVNULL03 2283 595203 2284 0793
Dr Azlina DaudTimbalan PengarahSeksyen Berita Radioazlinadaud@rtm.gov.my03 2288 824003 2288 7749
Nasrul Hakim Md NohTimbalan PengarahSeksyen Ehwal Semasahakim@rtm.gov.my03 2288 8395NULL
KosongKetua Penolong Pengarah (Siaran Pagi / Siaran Langsung)Seksyen Ehwal SemasaNULL03 2288 8395NULL
KosongKetua Penolong Pengarah (Bicarawara)Seksyen Ehwal SemasaNULL03 2288 8395NULL
KosongPengarah BahagianProgram TVNULL03 2288 766403 2284 4862
KosongSetiausaha PejabatProgram TVNULL03 2288 766403 2284 4862
Norhaslita HasnanPenolong PengarahUnit Penyelarasan Rancangan TVnorhaslita@rtm.gov.my03 2288 730803 2287 7624
Saifuzzaman YusopTimbalan PengarahSeksyen Saluran TVsaifuzz@rtm.gov.my03 2288 849103 2284 4862
Mohammad Yusari Ameer Mohd YusofPengurus SaluranUnit Saluran TV1yusari@rtm.gov.my03 2288 735603 2282 3119
KosongPengurus SaluranUnit Saluran TV2NULL03 2288 735503 2284 2085
KosongPengurus SaluranUnit Saluran OkeyNULL03 2288 707103 2287 6055
KosongPengurus SaluranUnit Saluran Sukan (RTM Sports)NULLNULLNULL
Khairani Binti YasinTimbalan PengarahSeksyen Produksi TVkhairani@rtm.gov.my03 2282 582503 2284 8109
Ellia Norni EliasPenolong PengarahUnit Hiburan TVellia@rtm.gov.my03 2288 756703 2283 6627
KosongKetua Penolong PengarahUnit Majalah & DokumentariNULL03-2288844503-22832448
Azman HashimPenolong PengarahUnit Sukan TVazmanhashim@rtm.gov.my03 2288 792103 2282 5106
Rahayu WahidPenolong Pengarah / Penerbit RancanganUnit Drama TVrahayu@rtm.gov.my03 2288 842503 2282 0669
Malinaziah Datu Mohd JulaspiPengarah BahagianProgram Radiomalinaziah@rtm.gov.my03 2282 399103 2282 5859
Intan Nurlinda Mat IsaSetiausaha PejabatProgram Radiointan.nurlinda@rtm.gov.my03 2282 399103 2282 5859
Fairuz Mohd RadziTimbalan PengarahProgram RadioNULL03 2284 631103 2284 6296
KosongPengurus KLfmProgram RadioNULL03 2288 747603 2283 5759
KosongPengurus TRAXXfmNULLNULL03 2288 728303 2284 5750
Fazilatun Hazura Hj Ya’amahPengurus ASYIKfmProgram Radiofazilatun@rtm.gov.my03 2288 780203 2288 7651
KosongPengurus MINNALfmProgram RadioNULL03-2288709303-22845750
KosongPengurus NasionalfmProgram RadioNULL03 2288 782403 2284 7594
KosongPengurus Radio KLASIKProgram RadioNULL03 2288 774803 2284 7593
Ng Leng LengPengurus AIfmProgram Radiolingling@aifm.my03 2288 781603 2283 6319
Harlizawati Mohd RazaliPenolong PengarahSeksyen Penyelarasan Dan Penjadualan Radioharlizawati@rtm.gov.my03 2288 727203 2284 6296
Mohd Azreey Shah Abd AzizPengarah BahagianKhidmat Pengurusanazreey@rtm.gov.my03 2288 760403 2282 1176
Widya Rahayu AssanSetiausaha PejabatKhidmat Pengurusanwidya@rtm.gov.my03 2288 760403 2282 1176
KosongTimbalan PengarahSumber ManusiaNULL03-2288777303-22827146
Noorul Aiin KashahPembantu Setiausaha PejabatSumber Manusianoorulaiin@rtm.gov.my03 2288 777303 2282 7146
Noor Rozana AshariTimbalan PengarahSeksyen Kewangan dan Pentadbiranrozana@rtm.gov.my03 2288 764503 2288 8367
Hasnita Abdul HalimSetiausaha PejabatSeksyen Kewangan dan Pentadbiranhasnita@rtm.gov.my03 2288 764503 2283 4876
Ahmad Haliman Mohd AliPenolong Pegawai KeselamatanCawangan Keselamatanahmadhaliman@rtm.gov.my03 2288 709503 2282 4823
Ahmad Zaki MustafaPengarahPemasaran dan Promosizakimustafa@rtm.gov.my03 2288 819803 2282 0495
Kamal Roslim@RoslindTimbalan PengarahPemasaran dan Promosikamalroslim@rtm.gov.my03 2288751603 22820495
Norasmahani ShaariPenerbit RancanganSeksyen Promosi & Kreatif TVasmahani@rtm.gov.my03 2282 644303 2282 0495
Wan Zuroh Wan ManaffPenerbit RancanganUnit Kawal Selia Iklan TVwanzuroh@rtm.gov.my03 2288 756003 2282 0495
Suriati SukimanPenerbit RancanganUnit Kawal Selia Iklan Radiosuriatis@rtm.gov.my03 2288 712803 2282 0495
Dato Hj. Mokhzani IsmailPengarahPerkhidmatan Muzikmokhzani@rtm.gov.my03 2288 785303 2282 6805
Wan Abdul Rahman Wan HarunPenerbit RancanganPerkhidmatan MuzikNULL03 2288 785303 2282 6805